HAKKIMIZDA


HAKKIMIZDA

Değerli Dostumuz,

Tüm gelişmiş ülkelerde turizm ve gezi olayı günümüzde artık bir gereksinim olmuştur. Zira, hepimizin içinde bulunduğu yoğun tempolu çalışma düzeni stres olgusunu belirgin bir şekilde gündeme getirmektedir. Bu durumdan kurtulmanın en doğal, etkili yolu yer ve ortam değiştirmek, yani seyahat etmektir. Seyahat ederken güvenli, dürüst ve ciddi bir acente seçmek sizleri seyahatiniz sırasında beklenmeyen sıkıntı ve kötü sürprizlerden kurtaracaktır.

Dolayısıyla biz size OMEGA TOURS'u öneriyoruz. Zira kuruluşumuz 1981 yılından beri turizm dalındaki çalışmalarını başarıyla sürdürmektedir. İzmir ve İstanbul bürolarındaki 20 kişiyi aşkın kadrosuyla dünyanın her yeri ile yakın temas halinde olan OMEGA TOURS, işbirliği yaptığı birimleri büyük bir titizlikle seçmekte ve bu değerlendirmede fiyat/kalite dengesine her zaman ön planda yer vermektedir. Bunun sonucunda da doğal olarak siz sevgili dost müşterilerimiz: "PARANIZIN SATIN ALABİLECEĞİ EN İYİ HİZMET"'e ulaşabilmektesiniz.

Ayrıca çevre konusunda duyarlılık ve hepimizin sağlığı açısından otobüslerimizde sigara içilmemesi, yiyecek ve içecek maddeleri kullanımında otobüslerimizin temiz tutulması için azami gayret gösterilmesini önemle rica ederiz. Bunun yanı sıra turlarımızda herhangi bir karışıklık olmaması için turlarımıza kayıt sırasında sizlere otobüs planımız üzerinden yer tahsisi yapılmaktadır. Dolayısıyla tur otobüslerindeki yerlerinizi isteğiniz çerçevesinde seçebilmeniz ancak turlarımıza erken başvuru yapmakla mümkün olabilmektedir. Yurtdışı turlarımız için buna ilaveten ayrıca uçak şirketleri ve otellerle olan ilişkilerimiz ve de en önemlisi vize işlemleri açısından turlara katılmak için mümkün olduğu kadar erken başvuruda bulunmak sizlere daha kolay ve kaliteli hizmet sunabilmemiz açısından çok özel bir önem taşımaktadır. Sizlere sunmakta olduğumuz bu elektronik tatil rehberi kuruluşumuzun seyahat konusundaki çalışmaların sadece bir bölümünden oluşmaktadır. Kapsamındaki gezi programları ve tatil noktaları en çok talep edilen dinlence yerleridir. Hayallerinizdeki tatil seçeneklerini ve daha fazlasını OMEGA TOURS güvencesiyle değerlendirebilir, sayısız tur fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Klasik turlarımızla birlikte yepyeni ve eşsiz rotaların keyfini çıkarabilirsiniz. Bununla birlikte tüm arkadaş ve meslek grupları ayrıca dernek, sosyal kulüp gibi kuruluşlar için tur danışmanlığı hizmetlerimiz de mevcuttur. www.venere.com ve www.booking.com ortaklıklarımız dolayısıyla münferit rezervasyonlarınızı şirketimizin imkanlarından yararlanarak daha ekonomik hale getirmeniz mümkün.

Acentemizin sizlere sunduğu hizmetlerin keyfini çıkarmaya bakın. İyi turlar dileriz.

Batı Filo İzmir Araç Kiralama