• Tarih Aralığı:
 • Kontenjan:
 • Ücret:
TURU SATIN ALIN

  Ulaşım Bilgileri

  Izmir'den aktarmasiz Omega Tours' un özel seferi ile

  26.10.2019

  Izmir’den Hareket: 10:40 Varis: 11:40

  29.10.2019

  Girit’ten Hareket: 18:30 Varis: 20:30 ( Kis saatine geçis uygulamasindan kaynakli varis saati 20:30'dur ancak dönüs uçusu ayni sekilde 1 saattir.)

  Program

   

  29 EKIM'E ÖZEL IZMIR’DEN AKTARMASIZ GIRIT TURU

   

  26 EKIM CUMARTESI: IZMIR-KANDIYE

  Adnan Menderes Havalimani dis hatlar gidis terminali OMEGA TOURS kontuari önünde sabah 09:00’de bulusuyor, pasaport ve gümrük islemleri sonrasi 10:40’de Astra Havayollari ile GIRIT’ e hareket ediyoruz. Yaklasik 1 saatlik yolculugumuz sonrasi Heraklion Havalimani’na iniyor ve pasaport ve bagaj islemlerinin ardindan bizleri bekleyen otobüsümüz ile Heraklion (Kandiye) sehir turumuza basliyoruz.

  Görülecek yerler: Eski Türk Evleri, Venetian LimaniKoule KalesiBelediye Binasi, Meçhul Asker Aniti, Minas Katedrali, Morosini Meydani ve Çesmesi. Ardindan sehir merkezindeki 4* Capsis Astoria otelimize geri dönüyoruz Otel’imize geçip check in islemlerinin ardindan serbest zaman.

  27 EKIM PAZAR: TAM GÜN RESMO & HANYA TURU

  Sabah otelimizde alacagimiz kahvaltimizin ardindan dileyen misafirlerimiz esliginde gerçeklestirilecek olan tam günlük Rethymno (RESMO)– Chania (HANYA) turumuza basliyoruz.

  Resmo – Hanya: Resmo Venedik ve Türk dönemlerinin kalintilarini tasiyan Yunanistan’ in en güzel sehirlerinden biridir. Dar sokaklari, eski Venedik evleri, çesmeleri ile kendine ait karakteristik yapisi vardir. Rethymno’ da verilecek serbest zamanda Fortetza (sehre bakan Venedik Akrapolü/girisi tur fiyatina dâhil degildir), eski Venedik limani, Türk minareleri, sehri çevreleyen Venedik surlari görülebilir. Sonrasinda Kydonia kalintilari üzerine insa edilmis ve günümüzde eski & yeni sehir diye ikiye ayrilmis olan Hanya’ ya hareket. Hanya’ da bulunan Türk minareleri görüldükten sonra ünlü balik & meyve pazari ve güzel limanini ziyaret etmek için serbest zaman ve otelimize dönüs. (50€)

  Konaklama Kandiye sehir merkezindeki 4* Capsis Astoria Hotel’ de.

   

  28 EKIM PAZARTESI: TAM GÜN ELOUNDA SPINALONGA-AG.NIKOLAOS TURU

  Sabah otelimizde alacagimiz kahvaltimizin ardindan dileyen misafirlerimiz esliginde gerçeklestirilecek olan tam günlük Ag. Nicholas, Elounda, Spinalonga turumuza basliyoruz.

  Elounda – Spinalonga – Ag. Nikolaos – Plaka: Turumuz tekneye binecegimiz liman kasabasi Plaka’ da baslayacaktir. Kisa tekne yolculugumuzun ardindan ilk olarak Venedik döneminin en güçlü kalelerinden birini barindiran zamaninda cüzam hastalarinin kapatildigi Spinalonga Adasi’ni ziyaret ediyoruz. Ardindan Elounda’ ya geçis ve serbest zaman. Ardindan sirin bir kasaba olmasinin yaninda, kasabanin içinde yer alan gölü ve bu gölün derinligi hakkinda var olan birçok efsane ile ünlü olan Aghios Nikolaos’i görüyoruz. (50€)

  Konaklama Kandiye sehir merkezindeki 4* Capsis Astoria Hotel’ de.

  29 EKIM SALI: GIRIT KÖYLERI ve SARAPÇILIK TURU HERAKLION-IZMIR

  Sabah oteldeki kahvaltimizin ardindan otelden çikis islemlerimizi gerçeklestiriyoruz. Bagajlarimizi Otel’de birakip isteyen misafirlerimizle yarim günlük Girit Köyleri turumuza basliyoruz.

  GIRIT TÜRK KÖYÜ VE SARAPÇILIK TURU: Turumuza hala Türk ve Izmir esintileri tasiyan Archanes köyü ile basliyoruz. Zamaninda Türk’lerine yasadigi bu küçük rengarenk köyü dolastiktan köyün meydaninda kahve molasi veriyoruz. Ardindan turumuza saraplari ile meshur geçimini sarapçiliktan ve üzümden kazanan Peza köyündeki Girit sarap tadim kooperatifine gidiyoruz. Burada Girit saraplari ve zeytinyaglari hakkinda detayli bilgi alip, özel hazirlanmis tanitici filmi seyrediyor arkasindan sarap, peksimet ve reçel tadimi yapiyoruz. Dileyen misafirlerimiz için Girit’in lokal lezzetlerinden satin alma imkâni sunuyor. Yarim günlük bu turumuzu Kandiye sehrin merkezindeki otelimizde bitiriyoruz. (35€)

  Girit’teki son saatlerinizi isteginize göre degerlendirdikten sonra belirtilen saatte otelimizde bulusuyor ve özel otobüsümüz ile havalimanina geçiyoruz. Bagaj ve pasaport islemlerinin ardindan 18:30 de Omega Tours özel uçusu ile 1 saat sürecek olan yolculugumuz sonrasi Izmir’e variyoruz.

  Bir baska OMEGA TOURS gezisinde bulusmak dilegi ile...

  ÜCRET TABLOSU

  IKI KISILIK ODADA KISI BASI

  549 €

  ÜÇ KISILIK ODADA KISI BASI

  529 €

  TEK KISI KONAKLAMA

  649 €

  Ekstra Turlar

   

  DOGU GIRIT SPINALONGA AG. NICHOLAS TURU

  50 €

  BATI GIRIT RESMO HANYA TURU

  50 €

  GIRIT TÜRK KÖYÜ VE SARAPÇILIK TURU

  35 €

  Oteller

  Hizmet ve Ücret Bilgileri

  FIYATA DAHIL OLAN HIZMETLER:

  *IZMIR – HERAKLION / HERAKLION – IZMIR ÖZEL SEFER ILE AKTARMASIZ GIDIS DÖNÜS UÇAK BILETI,   

  *KANDIYE’ DE HAVAALANI – OTEL – HAVAALANI TRANSFERLERI

  *PROGRAMDA BELIRTILEN ILK GÜN KANDIYE SEHIR TURU

  *4 GÜN/3 GECE 4* SEHIR MERKEZI CAPSIS ASTORIA OTELDE ODA + KAHVALTI KONAKLAMA

  *OMEGA TOURS REFAKATI VE PROFESYONEL TÜRKÇE REHBERLIK

  *HAVALIMANI & UÇUS VERGILERI VE SEYAHAT SAGLIK SIGORTASI

   

  FIYATA DAHIL OLMAYAN HIZMETLER:

  *SCHENGEN VIZE ve SERVIS ÜCRETI

  *YURTDISI ÇIKIS FONU

  *ÖGLE & AKSAM YEMEKLERI ve YEMEKLERDE ALINAN IÇECEKLER

  *PROGRAMDA BELIRTILEN TÜM EKSTRA TURLAR

  *SAHSI HARCAMALAR

  *YESIL PASAPORTA VIZE YOKTUR VE PASAPORTLARIN EN AZ 6 AY GEÇERLILIGI OLMALIDIR.

  (PASAPORTLARINDA KKTC DAMGASI OLANLAR SHENGEN VIZELERI OLSA DAHI GIRIT’E GIRIS YAPAMAZLAR)

  Alternatif Tarih ve Fiyatlar

  Yorumlar

  YORUM GÖNDERİN

  Tur Kategorileri

  Batı Filo İzmir Araç Kiralama