• Tarih Aralığı:
 • Kontenjan:
 • Ücret:
TURU SATIN ALIN

  Ulaşım Bilgileri

  Uçak ile

   

  Program

  01. GÜN :  İZMİR   /   PARİS 

  ADNAN MENDERES HAVAALANI dış hatlar terminali Omega Tours kontuarı önünde buluşma.Pasaport, bagaj ve bilet islemlerinden sonra Pegasus Hava Yollarinin  PC 2213 tarifeli seferi ile  Saat: 05:45'de Istanbul aktarmali PARIS’ e hareket. Saat: 11:35'de PARIS ORLY SUD Havaalanı'na varis.Panoramik şehir turunda St. LAZARE, OPERA BİNASI, MADELEINE KATEDRALİ, VENDOME ve CONCORDE MEYDANLARI , CHAMPS ELYSEES , PETIT PALAIS ( Küçük Saray ), GRAND PALAIS ( Büyük Saray )  Paris’in en meşhur  meydanı CHARLES DE GAULLE MEYDANI – ETOILE’i gördükten sonra TROCADERO MEYDANI’na geliyoruz.Buradan EIFFEL kulesinin muhteşem görünüşünü fotoğraflıyoruz.Daha sonra NAPOLYON’un askeri eğitimini aldığı ASKERİ AKADEMİ binasının bulunduğu bölgeye  hareket ediyoruz.Akademinin hemen arkasında bulunan  INVALIDES ( Gaziler ) aynı zamanda eski bir askeri hastane olup şu anda NAPOLYON’un naaşının bulunduğu bir müzedir.Fotoğraf molasının ardından Fransız edebiyatının meşhur yazarlarının, şairlerinin bulunduğu PANTEON MOZOLESİ , PARİS’in meşhur öğrenci semti olan ve Fransa’nın en eski üniversitesinin bulunduğu SORBONNE ÜNİVERSİTESİ’ nin yanından geçerek St. MICHEL ANITSAL ÇEŞMESİ’nigörüyoruz. NOTRE DAME KATEDRALİ’ni  ve LOUVRE MÜZESİ , ORSAY MÜZESİ ALEXANDRE III KÖPRÜSÜ ve BASTILLE MEYDANINI görüldükten sonra öğle yemeği için serbest zaman. Öğleden sonra  SEINE NEHRİ gezisine çıkıyoruz. Paris’in en muhteşem binalarını yakından görecek tüm köprülerin altından geçerek unutulmayacak anlar yaşayacaksınız ve daha sonra hemen  şehrin en yüksek noktasındaki MONTMARTRE TEPESİ’ne hareket. PARİS’in en ünlü katedrallerinden SACRE-COEUR KATEDRALİ’ni gördükten sonra RESSAMLAR MEYDANI gezimize devam ediyoruz. Sokaklarda dünyanın dört bir yanından gelen ressamlar, karikatüristler, sanatçılarla aynı meydanda bulunma ve onları görme imkanı. Turumuzun ardından geceleme otelimizde otele transfer.Akşam yemeği serbest.

  02. GÜN : TAM GÜN EURODISNEY (EKSTRA)

  Sabah kahvaltıdan sonra alış-veriş için serbest zaman veya saat 08:30 da  otobüsümüzle EURODISNEY PARİS’ehareket.Burada WALT DİSNEY’in tüm kahramanları sizi bekliyor. PAMUK PRENSES, PİNOKYO, PETER PAN gibi masal kahramanları ile tanışmak, muhteşem FİL JAMBO’nın kanatlarında uçmak ayrıca KARAYİP’Lİ KORSANLAR'ın hazinelerinin korunduğu mağaralarda dolaşabilmek, hayaletler şatosunda korkulu anlar yaşayabilmek, uzayın sonsuzluklarında seyahat etmek istiyorsanız işte size fırsat... Otele dönüş ve geceleme otelimizde

  03. GÜN: YARIM  GÜN  VERSAILLES   SARAYI   TURU  -  ALIŞVERİŞ  İMKANI (EKSTRA)

  Kahvaltıdan sonra saat 08:30 da otelden ayrılıyoruz. Rehber eşliğinde yarım gün VERSAILLES SARAYI’nı gezme imkanıPARIS’e 16 km uzaklıktaki ünlü şatoyu mutlaka görmelisiniz. Fransız mimarisinin şaheserlerinden biri sayılan bu dev şatoXIV. LOUIS tarafından inşa ettirilmiş olup, o devirde Fransa’nın idare merkeziydi. MARIE ANTOINETTE‘in ve diğer kraliçelerin daireleri, resepsiyon ve ziyafet salonları şatonun en ilgi çeken bölümleridir.Öğleden sonra GALERIE LAFEYETTE’de ve PRINTEMPS’de alış-veriş için serbest zaman. Geceleme otelimizde.

  Akşam Ekstra CHAMPS ELYSEES + LİDO GECE KULÜBÜ turu.

  04.GÜN : TAM GÜN BRUXELLES & BRUGGE TURU (EKSTRA)

  Kahvaltıdan sonra saat 07:00 de grubumuzu bekleyen özel otobüsümüz ile BRUXELLES ’e hareket ediyoruz. Yaklaşık 3,5 saat sürecek bir yolculuktan sonra Panoramik BRUXELLES şehir turumuza başlıyoruz.  St. MICHEL KATEDRALİ, NOTRE-DAME KİLİSESİ,ADALET SARAYI,C.E.E AVRUPA TOPLULUĞU PARLAMENTO BİNASI, KRALİYET SARAYI,ZAFER ABİDESİ, ATOMIUM,HEYSEL STADYUMU ve PLATOSU, ÇİN VE JAPON EVLERİ GRANDE PLACE,TARİHİ BORSA VE AVENUE LOUISE(BRUXELLES’ in CHAMPS-ELYSEES’ i ) göreceğimiz yerler arasındadır. Öğle yemeği için serbest zaman öğleden sonraBRUGGE TURU (KUZEY AVRUPA’NIN VENEDİK’İ)  açık hava müzesi ve harika bir ortaçağ kenti. Kanallarda TEKNE TURUdahil romantik BRUGGE  şehrinde serbest zaman. Daha sonra PARİS’e dönüş  serbest alınacak akşam yemeğinden sonra geceleme.

  05. GÜN PARİS /  İZMİR

  Kahvaltıdan sonra alışveriş için serbest zaman .Saat 13:0 de otelden hareket  bizi bekleyen özel otobüsümüzle hava alanına transfer PARİS ORLY SUD  havaalanına geliyoruz.

  Yapilacak olan bilet, pasaport ve bagaj islemlerinden sonra Pegasus Hava Yollarinin PC 1136  tarifeli uçusu ile Saat: 17:20'de Istanbul aktarmali  Izmir’ e hareket. Saat: 01:05 varış.  Bir sonraki Omega Tours seyahatinde görüsmek dilegiyle!!

   

  Ekstra Turlar

  1- VERSAILLES SARAYI TURU  

  2- CHAMPS ELYSEES + LIDO  

  3- EURODISNEY TURU

  4- BRUXELLES ve BRUGGE TURU 

  Oteller

  Hizmet ve Ücret Bilgileri

  F İYATA  DAHİL  OLAN HİZMETLER:

   * İZMİR –PARİS - İZMİR  HAVA  YOLLARI  İLE GİDİŞ  DÖNÜŞ

   * PARİS’TE    HAVAALANI    TRANSFERLERİ

   * PROGRAMDA   BELİRTİLEN   PANORAMİK   ŞEHİR  TURLARI

    ( SEINE NEHRİ TURU , MONTMARTRE TEPESİ, SACRE COEUR KATEDRALİ,  RESSAMLAR MEYDANI )

   * PARİS’TE  ŞEHİR İÇİ  İBİS  OTELLERİNDE  7  GECE    ODA + KAHVALTI   KONAKLAMA

   * OMEGA  TOURS  REFAKATI  VE  PROFESYONEL  TÜRKÇE  REHBERLİK

   

  FİYATA  DAHİL  OLMAYAN HİZMETLER:

    * SCHENGEN  VİZE  ve  SERVİS  ÜCERETİ : 120 EURO

    * YEŞİL  PASAPORTA  VİZE  UYGULAMASI  YOKTUR

    * TÜRSAB  SEYAHAT ve  SAĞLIK   SİGORTASI ( zorunlu ) : 15  EURO

    * YURTDIŞI ÇIKIŞ FONU ( DEVLETE ÖDENEN ) : 15 TL ( Uçuştan önce müşterimizce bankaya yatırılmalıdır )

    * ÖĞLE  VE  AKŞAM  YEMEKLERİ

    * İÇECEKLER   VE   ŞAHSİ   HARCAMALAR

    * PROGRAMDA   BELİRTİLEN   EKSTRA   TURLAR

  Alternatif Tarih ve Fiyatlar

  Yorumlar

  YORUM GÖNDERİN

  Batı Filo İzmir Araç Kiralama